Cumartesi, Temmuz 26

Tanıtım

Yeni formalarımız hakkında yorumumuzu zaten yapmıştık.Formalarla ilgili resmi siteden yapılan açıklama.

Çubuklu forma
Değişmeyen tek şey vardır o da değişim. Dünya, sürekli bir değişim içinde. Bu değişimde bazı değerlerin korunması da, değişimi yapan kurumların geleneklerinden kaynaklanıyor. Değişim ne kadar yoğun da olsa bazı şeyler hiç değişmiyor. Çubuklu forma da böyle bir şey; Zeki Rıza Sporel'den, Lefter Küçükandonyadis'e, Halit Deringör'den, Can Bartu'ya, Ogün Altıparmak'tan Cemil Turan'a, Rıdvan Dilmen'den Semih Şentürk'e hep aynı. Terzide dikilen gömleklerden, teknolojik kumaşların kullanıldığı bugünkü formalara kadar bir sürü değişiklik olmasına rağmen hep aynı. Çünkü çubuklu, ruhunu bir sonraki formaya sürekli aktarıyor. Çünkü Fenerbahçe taraftarı çubuklu formayı bayrağı olarak tanıyor, ona gerektiği özeni gösteriyor. Çubuklu, bazılarının rüyalarını süslüyor, bazılarına kabus oluyor. Sloganını kendisi yaratıyor, Kiminin Rüyası Kiminin Kabusu.

Neon forma
Sarı Kanaryalar, bir yıl aradan sonra yeniden sarı formalarıyla sahalara çıkıyor. Daha önce de bahsettiğimiz değişim sarı formalarda günümüze yansıyor. Modanın parlak renkleri, Sarı Kanaryalar'ın üzerinde can buluyor. Sarı Kanaryalar bu sezon futbollarıyla olduğu kadar formalarıyla da ışıldıyor.

Kuruluş 2008
Yüzüncü yılın sonrasında, yeni yüzyıla başlarken, kuruluşun heyecanını yeniden yaşamak için, ilk renklerimiz olan sarı ve beyazı yeniden taşımıştık formalarımıza. Aslında bir proje gibiydi. Ancak o kadar ilgi gördü ki devam etmemiz zorunluluk hale geldi. Kuruluş formamızı bu yıl lacivertle biraz daha zenginleştirerek yeniledik.

Bayrak Forma
Beyaz formamızı bu sezon tekrar hayata geçiriyoruz. Fenerbahçe'nin bu sezon kullanacağı formalar arasında, yeni beyaz forma, göğsünde gururla taşıdığımız Fenerbahçe Bayrağı'yla, sezonun modası olacak. Logomuzda yer alan ve anlamı temizlik ve açık yüreklilik olan beyaz, bayrağımızın sarı lacivert renkleriyle birleşerek sahadaki yerini alacak.

Hiç yorum yok: