Cuma, Eylül 26

Fazla mı KaçtıReal Madrid hakkaten bomba bir takım ya,geçen hafta Barca 6 diye midir bilinmez(!) Sporting'e 7 tane sıraladı.Gerçi bundan sonra bu takıma giydirmeyeni dövecekler gibi bir görüntü var.4 haftada 19 gol yediler.Kolay değil! öyle iki maçta 13 gol yemek.Fikstür dezavantajı desen bir yere kadar kardeşim.Bu demek oluyor ki bu lig bu takıma bir gömlek büyük.Maçıda çok büyük bir aptallık ederek izlemedim.Lazio-Fio maçı bitti,kalkıp bi 10 dakika takılalım dedim buralarda derken maçtan feragat etmek zorunda kaldım.Son 10 dakika kala açtığımda skor son zamanlarda görülebileceğimiz (bkz.izlemek) en gollü skordu.
Bu sene sağlam bir takım var.Rahat rahat götürmesi lazım bizimkilerin ligi.Van der Vaart coşmuş,Raul hala formunda,Nistelrooy boş geçmiyor,Higuain bende varım diyor.Helal gerçekten tüm takıma.Geçen 4 haftanın ardından 9 puanla 3.sırada Real Madrid.

2 yorum:

Donnie Brasco dedi ki...

Scneijder gelince takım düzeni nasıl olacak acaba
Hollanda milli takımı 4-2-3-1 oynarken önde RıdVan Nistelrooy; arkasındaki üçlü Vandi, Şıni,Robben vardı (İsimleri uzun ya kısaltmak gerek)
bu sene 4'ü birden Realde
bu 4lünün hücum gücünü tartışamayız lakin Raul Kaptanım da olmazsa olmaz hani
bakalım ne olacak

canarino giallo dedi ki...

sağlam bir hücum hattı var evet
daha portakal şıni gelecek dediğin gibi
barca %D